Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shisnin telefona pa licence

Specialistët e Krimit Ekonomik arrestojnë katër durrsakët, shisnin pa licencë telefona në trotuar (DETAJE)

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 4 persona, pasi shisnin  telefona e aksesorë të tjerë pa licencë dhe dokumentacion përkatës. Bëhet...

Lajmet e fundit