Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shisnin kokainë e heroinë

Shisnin kokainë e heroinë, ‘fundoset’ shqiptari e italiani në Zvicër

Autoritetet zviceriane kanë dënuar një shqiptar dhe një italian të akuzuar për trafik droge. Shqiptari dhe italiani, emrat e të cilëve...

Lajmet e fundit