Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

shisnin droge

EMRAT: Këta janë “spaçatorët” e drogës te ish-Parku në Tiranë; Operacionalja zbarkoi dje dhe ndaloi 12, në kërkim janë 6; vëzhgoheshin me dronë

12 persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës dhe Forca Operacionale në zonën e ish-Parkut në kryeqytet. Ata shisnin drogë në zonë dhe banorët...

Shisnin drogë në parking, arrestohen dy persona në Tiranë dhe shpallet në kërkim një tjetër (DETAJE)

Policia e Tiranës ka arresuar dy persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. ...

Shisnin drogë në ambientet përreth shkollës, në pranga 3 persona

Policisë Tiranë, të cilët kanë arritur t'i dokumentojnë veprimtarinë kriminale në shitjen e lëndëve të dyshuara narkotike e llojt "Cannabis Sattiva", ku këta...

Lajmet e fundit