Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

shishtavec

Moti i keq e shembi, banorët e Shishtavecit “masakrojnë” firmën ndërtuese për urën e re: Muri 4 metër, pa një kokërr fije hekuri

Ura që lidh Kukësin me Shishtavecin është shembur dy javë më parë, si pasojë e reshjeve të shiut, shkruan newsbomb.al. Banorët e 7 fshatrave Shishtavec,...

Moti i keq shemb urën që lidh Kukësin me Shishtavecin (FOTO)

Ura që lidh Kukësin me Shishtavecin është shembur gjatë natës, si pasojë e reshjeve të shiut që kanë përfshirë veriun dhe gjithë pjesën tjetër...

Temperaturat e ulta në gjithë vendin, Shishtaveci zbardhet nga dëbora

Banorët e Shishtavecit janë zgjauar mëngjesin e kësaj të hëne me dëborë në shtëpitë e tyre. Temperatura e ulta që prej ditësh kanë përfshirë...

Kohë koronavirusi, Kukësi ‘zgjohet’ i mbuluar nga dëbora në mes të prillit (FOTO)

Në kohë pandemie dhe në mesin e muajit prill Kukësi është zbardhur nga Dëbora. Ditën e sotme një pjesë e kukësit...

Këta banorë rrëmbejnë lopatat dhe hapin vetë rrugën e bllokuar nga bora (FOTOT)

Dhjetëra banorë të fshatit Shishtavec në Kukës, i janë futur punës, këtë të mërkurë, për të bërë të mundur daljen nga izolimi, si pasojë...

Një orë e gjysëm me këmbë për t’i bërë këtë pyetje Ramës, ja përgjigja që merr

Një banor i fshatit Borje në Shishtavec ka bërë plot 1 orë e gjysmë rrugë më këmbë për t’i rrëfyer kryeministrit Edi Rama dy...


Lajmet e fundit