Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shishtavec kukes

‘Kryetari i Bashkisë erdhi vetëm për show’, banorët pastrojnë borën me lopata (VIDEO)

Por kjo ishte vetem per show dhe u kthyen prap ne zyrat e tyre ne Kukes pa e pastruar Rrugen. Sic e shikoni...

Izolohet Shishtaveci nga bora, bashkia nuk çon asnjë borëpastruese

Reshjet e dendura të borës që kanë rënë në Kukës, kanë sjellë jo pak probleme në disa zona.   Shishtaveci është...

Lajmet e fundit