Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022

TAG

shishe vere

Batuta e Neritan Cekës: Edi Rama më çon nga një shishe verë kur kam ditëlindjen, këtë radhë harroi! E ka deri te 80-ta më...

Arkeologu i njohur Neritan Ceka ka bërë një batutë mbrëmjen për kryeministrin Edi Rama. Ai tregoi se në çdo ditëlindje Rama për çdo ditëlindje...

“E kisha përgatitur për pensionin tuaj”, Fevziu i dhuron Ramës shishen e verës, batuta e kryeministrit: E kishe lënë ta ftoje Lulin si kryeministër,...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin “Opinion”, ku foli për zgjehdjet e 25 prillit dhe qeverinë e re.Në fund...

Lajmet e fundit