Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shishe me uje

Ditët e nxehta të verës në shërbim, vogëlushët e Vlorës u dhurojnë shishe me ujë policëve të rrugores (FOTO)

'Vlorë - Sot, një grup fëmijësh u kanë dhuruar shishe me ujë shërbimeve të Policisë Rrugore, duke i falënderuar për mundin dhe sakrificën...

Lini shishen e ujit në makinë gjatë ditëve të nxehta? Shkencëtarët japin ALARMIN: Mos GUXONI(VIDEO)

Një studim i ri ka bërë të gjithë shkencëtarët të alarmohen kundrejt lënies së një shishe plastike me ujë në makinë në një ditë...

Lajmet e fundit