Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

SHISH

SHISH blen pajisje që zbulon përgjuesit në makinë

Shërbimi Informativ i Shtetit ka filluar të lëvizë në fushën e kundërzbulimit, ndërsa ka treguar sërish “sekretet”. Megjithëse gazeta “Shqip” zbuloi para pak ditësh...

Haxhia: Ja nga i di Berisha informacionet sekrete që nuk i di as qeveria e media

Ish-kryeministri Sali Berisha, habiti një pjesë të madhe të opinionit publik pasi publikoi disa raste që duket se vetë qeveria por edhe media, nuk...

Emërohet zv.drejtori i ri i SHISH-it, pas shkarkimit të Ylli Alushit

Emërohet zv.drejtori i ri i SHISH-it, pas shkarkimit të Ylli Alushit. Rama dhe Nishani kanë shkarkuar Alushin, të cilin e kanë zëvendësuar me Elidon...

Rama dhe Nishani shkarkojnë zv/drejtorin e SHISH, Ylli Alushin

Zëvendësndrejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror, Ylli Alushi është shkarkuar nga detyra. Burime të Lapsi.al thonë se shkarkimi i tij është bërë me propozim të...

Izet Haxhia i rikthehet djegies së “Koha Jonë”: Grupi udhëhiqej nga Arjan Çengo i SHIK

Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia me anë të një postimi në “Facebook” i është rikthyer ngjarjes së rëndë të vitit 1997 kur u...

Zbulohet letra, çfarë i shkruante ish-kreut të SHISH Fatos Klosi nëna e Aldës një muaj para vrasjes

Zbulohet letra që prindërit e Aldës, vajzës së vrarë nga Marjan Rroku, i dërguan 1 muaj para vrasjes, Fatos Klosit, atë kohë kreu i...

Klosi rrëfehet për oficerin që vrau nënë e bijë: SHISH ndërhyri, kërkuam ta pajtonim Marjanin me Aldën

Ish oficeri i SHIK-ut, që vrau nënë e bijë është kthyr në qendër të vëmendjes mediatike dhe publikut pas intervistës së bujshme që Ardit...

Agjenti i Shërbimit Sekret përplas përtokë foto-reporterin (VIDEO)

Fotografi i prestigjozes “Time” përplaset në tokë në përleshje me agjentët e SHërbimit Sekret të SHBA. Ngjarja, siç raporton Daily Mail,...

Lajmet e fundit