Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

SHISH

Nis mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, pjesëmarrës Rama, Gent Sejko dhe kreu i SHISH

Ka nisur pak minuta më parë edhe mbeldhja e Këshillit të Sigurimit Kombëtar në Presidencë. Siç u tha edhe më herë në këtë takim do...

FOTO/ Olian Kanushi shkon në Kuvend, raporton me dyer të mbyllura për situatën në Kosovë

Zëvëndës Drejtori i SHISH-it, Olian Kanushi, u paraqit sot në Kryesinë e Kuvendit, ku po mbahej Komisioni i Sigurisë Kombëtare. Kanushi mori pjesë në Komision...

Oljan Kanushi, zv.drejtori i SHISH mbërrin në Kryeministri

Zëvendës drejtori dhe numri dy i Shërbimit Informativ të Shtetit, Oljan Kanushi ka mbërritur pak momente më parë në Kryeministri. Ai pritet të zhvillojë...

Sali Berisha publikon mesazhin e “oficerit dixhital”: Helidon Bendon e nxorën me forcë nga zyra, erdhi nga Amerika se po i shkarkonin të besuarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e atij që e quan "oficeri dixhital i SHISH", i cili thotë se është në dijeni të lëvizjeve...

Edi Rama pret në zyrë Helidon Bendon, pas dorëheqjes: Do jetë këshilltari im për reformën e sigurisë

Kryeministri Edi Rama ka pritur në zyrë mesditën e kësaj të premteje Helidon Bendon, drejtorin e Shërbimit Informativ Shtetëror, për të cilin thotë se...

Lirohet nga detyra kreu i SHISH Helidon Bendo

Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Helidon Bendo është liruar nga detyra me dekret të Presidentit të Republikës. Bendo erdhi në krye të SHISH rreth katër...

Akuza e Sali Berishës: Kreu i SHISH është urdhëruar të mos komunikojë me partnerët! Helidon Bendo nuk lejohet të kthehet në detyrë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama, se ka kapur Shërbimin Informativ Shtetëror dhe në krye të këtij institucioni ka vendosur njeriun e...

Grupi i kamufluar që sulmoi Kim dhe Ramën, hakerat iranian zbulojnë se nuk janë ata, publikojnë dhe dokumentet e SHISH

Grupi i hakerave iranianë që kanë sulmuar sistemet qeveritare dhe ato të Policisë së Shtetit,  ka publikuar këtë të hënë disa dokumente të lëshuara...

“SHISH është në kufijtë e shkatërrimit”, gazetari tregon mesazhin: Hakerat mund të kenë marrë dosjet, kemi humbur besimin

Gazetari Muhamed Veliu ka komentuar mbi sulmmin e hakerave Iranian mbi emailet dhe informacionet personale të kreut të SHISH, Helidon Bendo. I ftuar në emisionin...

SHOKUESE / Hakerat iranianë publikojnë “përgjimet e SHISH” me KAMERA të FSHEHTA në TIRANË: Prisni BOMBËN tjetër!

Hakerat iranianë të grupit Homeland Justice kanë publikuar në rrjetet sociale të menaxhuara prej tyre, dy video që pretendohet se janë përgjimet të agjentëve...

Lajmet e fundit