Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

SHISH

Shërbimi Informativ i Shtetit njoftim të rëndësishëm, ofron disa vende pune (KUSHTET dhe APLIKIMI)

Shërbimi Informativ i Shtetit, njofton se kërkon të punësojë disa shtetas, për pozicionin e inspektorit të SHISH, të cilët duhet të jenë të gatshëm...

Gazment Bardhi lëshon “BOMBËN”: Shërbimi Informativ na ka konfirmuar se gjatë fushatës zgjedhore politikanët kishin lidhje me kriminelë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, ku u shpreh se Shërbimi Informativ i...

Kërcënimi terrorist në Shqipëri, Shërbimi Informativ: Janë neutralizuar në faza të hershme, sulmet nga persona të vetmuar janë të mundshme

Shërbimit Informativ Shtetëror, ka publikuar raportin për kërcënimin terrorist në Shqipëri, për vtin 2020. Në të bëhet me dije se niveli ka kaluar nga...

ALARMI i Shemsi Prençit: SHISH të jetë në gatishmëri për ZJARRET, ka shërbime të ndryshme dhe grupe kriminale që duan…

Këshilltari i Presidentit për Mbrojtjen Civile, Shemsi Prençi thotë se Shërbimi Informativ Shqiptar duhet të jetë në gatishmëri të plotë sa i përket zjarreve...

E BUJSHME/ S’ka më fshehtësi për llogaritë bankare, qeveria miraton vendimin: SPAK, BKH dhe SHISH kanë të drejtë të futen në të dhënat e...

Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin për “rregullat e aksesit të subjekteve të intereuara në bazën e të dhënave të Regjistrit Qëndror të llogarive...

Doganat i hoqën gjobën 400 mijë euro, Policia “nuk e kapi” dot; Paulin Gega i karburanteve “GEGA OIL” fiton gjysmë miliardi lek tender nga...

Paulin Gega, biznesmen në fushën e karburanteve, është shpallur dy vite më parë në kërkim nga Policia për disa akuza të rënda, si “Evazion...

Murrizi flet për sekretin shtetëror: Në Komisionin Hetimor kanë mbërritur informacione nga SHISH dhe Anti-Korruprioni për Metën

Nën kryetari i Komisionit Hetimor, Myslim Murrizi ka treguar në Komisionin Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta kanë mbërritur informacione nga SHISH, Struktura...

Hakerat turq vjedhin qindra fjalëkalime nga SHISH, a rrezikojnë të dalin sekretet shtetërore të Shqipërisë? Përgjigjet Shërbimi Informativ

Sulmet e hakerave turq në disa shtete kanë përfshirë gjithashtu edhe Shqipërinë, veçanërisht inteligjencën shtetërore shqiptare, nga e cila janë vjedhur qindra fjalëkalime. ...

Publikohet relacioni i SHISH, DSIK fshehu të dhënat për gjyqtarin Ardian Hajdari (Si luante rolin e sekserit për 2 mijë euro)

Publikohet relacioni i Shërbimit Informativ Shtetëror për gjyqtarin Ardian Hajdari, raporton newsbomb.al. Relacioni që mban datën 22 dhjetor 2006, firmosur nga...

Dokumenti sekret i SHISH: Zbulohet grupi që do tentonte të digjte Kuvendin e Shqipërisë

“Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozita për në datën 8 qershor,...

Lajmet e fundit