Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

shish tufine

55 vjeçari ALARMOI policinë disa ditë më parë, bashkëshortja dhe vajza i japin GODITJEN e fortë

Pak ditë më parë një 55 vjeçar nga Shish-Tufina në kryeqytet alarmoi policinë, pasi denoncoi se bashkëshortja dhe vajza e tij ishin larguar nga...

Gruaja dhe vajza largohen pa asnjë të dhënë, burri në Tiranë ALARMON policinë

Një 55 vjeçar ka alarmuar policinë e Tiranës ditën e djeshme, pasi gruaja dhe vajza e tij 18 vjeçare janë larguar nga banesa pa...

Lajmet e fundit