Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shiroke

Historia përsëritet, dëmtohet dhe vidhet rrjeti i ndriçimit në rrugën e Shirokës, Bashkia thirrje Policisë: Vendosini para përgjegjësisë!

Bashkia e Shkodrës ka njoftuar se disa persona kanë vjedhur rrjetin e ndriçimit në rrugën e Shirokës. Përmes një postimi në “Facebook”, Bashkia ka bërë...

Dëmtuan pronën shtetërore duke gërmuar pa leje në Shirokë, ndalohen katër persona

Katër persona janë ndaluar nga policia e Shkodrës, pasi kanë tentuar të gërmojnë pa leje duke dëmtuar një pronë shtetërore në Shirokë. Specialistët për Hetimin...

‘Na ka ngec sharra në gozhdë’, Rama sulmon Voltana Ademin nga Shiroka: Nuk e prish terezinë për punët tuaja. Kur ti ja jep votën...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me qytetarët dhe simpatizantët socialistë në Shkodër. I shoqëruar nga deputeti i PS, Ilir Beqja, Rama...

ALARMANTE: Vërshon liqeni i Shkodrës, uji përmbyt bizneset (VIDEO)

Përkeqësohet situata e përmbytjeve në Shkodër. Perveç lumenjve Drin e Buna, tashmë dhe Liqeni i Shkodrës ka dalë nga shtrati duke...

Lajmet e fundit