Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

Shiroka

“Qilimi Shqiptar” i Shirokës fiton çmim nga “Loop Design Awards”, Rama: Imazh unik…

 “Qilimi shqiptar” në Shirokën ka fituar çmimin nga prestigjiozja Loop Design Aëards, që vlerëson arkitekturën dhe imazhin unik në të gjithë botës. Lajmin e ka...

Lajmet e fundit