Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shirat e pare

Të gjithë ju që menduat se vera ka ikur, bëni mirë t’i hidhni një sy parashikimit të motit

Vapa e tmerrshme e korrikut dhe fillimit të gushtit, duket se është lënë  pas, pasI ditët në vijim të gushtit dhe fillimi i shtatorit...

Lajmet e fundit