Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

shira

Pritet përkeqësimi i motit me stuhi të forta

Moti në vendin tonë pritet të përkeqësohet në ditët në vijim, sipas parashikimit të disa agjencive meteorologjike europiane. Shqipëria është përfshirë gjatë...

Europa do goditet shumë shpejt nga stuhi të forta vdekjeprurëse që ndodhin 1 herë në 100 vjet

Një studim i ri ngre alarmin se Europa mund të goditet çdo vit nga stuhi të forta vdekjeprurrëse që normalisht ndodhin 1 herë në...

Veliaj jep alarmin për përkeqësim të situatës: Shira tej normales, ja çfarë duhet të bëni

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj jep alarmin për përkeqësimin e situatës së motit. Veliaj tha se priten shira tej normales nga ora 14:00-19:00 dhe...

Lajmet e fundit