Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shira te dendur

Shira të dendur edhe në Rusi, 650 shtëpi të përmbytyra dhe disa ura të shembura

Shirat e dendur dhe erërat e forta kanë goditur edhe Rajonin Zabaykalsky të Rusisë duke shkaktuar dëme të mëdha. Sipas Ministrisë ruse të Emergjencave,...

Lajmet e fundit