Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shira ne vere

Të gjithë ju që menduat se vera ka ikur, bëni mirë t’i hidhni një sy parashikimit të motit

Vapa e tmerrshme e korrikut dhe fillimit të gushtit, duket se është lënë  pas, pasI ditët në vijim të gushtit dhe fillimi i shtatorit...

Lajmet e fundit