Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

shiqperi

Me vargjet e Dritëro Agollit, Grida Duma me monolog të trishtë në Kuvend: Shqipëria si një vend ku ka rënë bomba e kaosit

Deputetja e PD Grida Duma ka mbajtur një monolog të trishtë në Kuvend, ku u shpreh se shqiptarët po vuajnë nga depresioni për shkak...

Kryeministri i Izraelit vizitë në Shqipëri, takime me politikanët e Ballkanit

Kryeministri i Izraelit Benjamin Netanyau do të udhëtojë për në Shqipëri dhe Bullgari për t’u takuar me politikanët Ballkanikë në fillim të muajit të...

Lajmet e fundit