Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shiptaret

Dhuro një Xhup, ngroh një shpirt! Shqiptarët ndërmarrin nismën e jashtëzakonshme për të pastrehët

Të rinjtë e Tiranës në Shqipëri kanë ndërmarrë një nismë për të ndihmuar të pastrehët dhe njerëzit në nevojë. Në trungjet...

Lajmet e fundit