Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shiponje me duar

Dasmorët emocionohen, dhe sjellin foton e veçantë, me dhëndrrin e nusen pozojnë me duart shqiponjë

Një foto nga një dasëm në Ferizaj në Kosovë, ka emocionuar gjithkënd që i ka dhënë “like” në rrjetet sociale. Kështu, edhe...

Lajmet e fundit