Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

shiowbiz

‘Je më shumë se ajo qe sheh selfie’! Me një foto para pasqyrës, Majlinda Bregu uron vajzën: Është zemra e artë dhe vetë-ironia

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së saj Kejda, Ish deputetja Majlinda Bregu ka zgjedhur ta uroj publikisht me disa fjalë të veçanta. ...

Lajmet e fundit