Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shimon

Mjekët thërrasin familjarët e ish-Presidentit Shimon Peres për t’i dhënë lamtumirën

Shëndeti i ish-Presidentit izraelit dhe ish-kryeministrit Shimon Peres është përkeqësuar që pas një goditje në tru rreth dy javë më parë. ...

Lajmet e fundit