Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shikoni si  hapet toka dhe rëra del mbi sipërfaqe

E pëson edhe natyra nga tërmeti, shikoni si  hapet toka dhe rëra del mbi sipërfaqe (VIDEO)

Deri më tani mësohet se nga tërmetet e rëna në vendin tonë kanë mbetur 9 persona të vdekur dhe 600 të plagosur. ...

Lajmet e fundit