Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
75 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

shiko kush luan

Luana Vjollca e thotë hapur: Gjatë 2019 nuk ka më ‘Shiko kush luan’

Emisioni ‘Shiko kush luan’ e mbylli siparin e tij gjatë mbrëmjes së djeshme. Këtë e konfirmoi vetë prezantuesja Luana Vjollca, e...

Prej shumë vitesh shoqe të ngushta, Kejsi Tola dhe Olta Boka prishin miqësinë?

Kejsi Tola dhe Olta Boka janë përveç se dy kolege  në muzikë, janë dhe dy shoqe të ngushta prej vitesh. Por...

Kejsi apo Fifi, kush është e dashura? Flori Mumajesi sqaron një herë e mirë të vërtetën

Flori Mumajesi është përfolur kohëve të fundit për lidhje dashurie me këngëtare të ndryshme. Në fillim nga një video e publikuar...

Lajmet e fundit