Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Shijak

Zjarri në fabrikën e tullave në Maminas, kryebashkiaku Arbana: Punonjësi 57-vjeçar ka marrë djegie të mëdha, është rëndë në spital (EMRI)

Një fabrikë tullash u përfshi nga flakët paraditen e sotme në Maminas. Zjarri ishte i përmasave të mëdha dhe si pasojë e flakëve tymi...

Aksident në Shijak, “Benzi” i pret rrugën dhe godet makinën e policisë (FOTO)

Një aksident është regjistuar ditën e sotme në Shijak. Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë policie dhe një automjet tjetër. Siç shihet edhe...

Del VIDEO: Momenti kur i vendoset tritol shtëpisë së koordinatorit të PD, autori me kapuç ndez fitilin dhe e hedh me dorë nga rruga

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga video që tregon momentin kur një person i maskuar hedh një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol, drejt...

Koordinatori i PD që i vendosën tritol në shtëpi: Përveç denoncimeve politike, s’kemi asnjë konflikt në Shijak

Ilgnor Vora, koordinator i PD në Shijak të cilit i vendosën tritol në derën e shtëpisë gjatë orëve të vona të mbrëmjes së djeshme,...

Tritoli në banesën e koordinatorit të Shijakut, reagon PD: Akt kriminal, kërkojmë zbardhjen e ngjarjes pa vonesa

Partia Demokratike ka reaguar pas ngjarjes ku drejtuesit të PD në Shijak, Ilgnor Vora mbrëmjen e djeshme iu vu tritol në banesë. PD në një...

I vunë tritol në shtëpinë në Shijak, flet pronari 36-vjeçar: Nuk kam konflikt me askënd, gjithçka ka qenë e papritur

Është zbardhur dëshmia e 36-vjeçarit, banesës së të cilit mbrëmjen e djeshme ju vendsos tritol në Shijak. Në polici Ilgner Vora është shprehur se gjithçka...

Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36 vjeçarit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak.Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së 36 vjeçarit O.V, por fatmirësisht...

Baba për herë të pestë, kryebashkiaku i Shijakut poston foton e ëmbël me familjen: Dua ta ndaj me ju këtë moment të gëzuar

Kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka publikuar një foto shumë të ëmbël në rrjete sociale, në një ditë speciale për të dhe familjen...

Nga Tirana në Elbasan, Ilir Meta shfaqet në shfaqet në Shijak: Ka radhë të gjata dhe pjesëmarrje të lartë, për çdo shqetësim kam këtu...

Presidenti Ilir Meta është shfaqur pak minuta më parë në Shijak. Nga Tirana ku ishte në mëngjes, e më pas në Elbasan, kreu i...

Basha në Shijak: Ju dhe durrsakët do i jepni Ramës ujë në bisht të lugës. Ata që dalin natën dhe bëjnë presione, i pret...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ndodhet aktualisht në Shijak të Durrësit, në këtë maratonë me 9 ndalesa sot, ku më herët ka qenë në...

Lajmet e fundit