Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shija

Studimi i fundit: Nuhatja dhe shija mund të humbasin përgjithmonë te ata që infektohen me COVID

Humbja e nuhatjes dhe shijes është një nga karakteristikat e COVID-19, së bashku me kollën dhe temperaturën. Një studim i fundit i kërkuesve shkencorë të...

Lajmet e fundit