Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

SHIHNI VIDEON

Shihni VIDEON emocionuese të Fatjonës, maturantes së veçantë që i përloti të gjithë

Ajo quhet Fatjona Nikaj dhe është padyshim maturantja më e veçantë e vitit. Ajo është një vajzë mjaft simpatike, aq sa...

Lajmet e fundit