Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

shihemi ne gjyq

Eni Çobani qetëson ndjekësit: Na trembi pak më parë, Naxhija është mirë (Foto)

Një nënë e moshuar është përballur sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” me vajzën e saj, të cilës i lutej të mos e braktiste...

Eni Çobani ekskluzivisht për newsbomb.al: E vërteta dhe çudia për padinë ndaj meje, gati të përballem në gjyq

Avokatja Eni Çobani, e njohur në publik për emisionin “Shihemi në Gjyq”, sipas një lajmi të publikuar nga portali "City news" është paditur rreth...

Ja kush është bashkëshorti i Eni Çobanit

Juristja e njohur Eni Çobani ose zonja Eni e “Shihemi në Gjyq” siç e njohin të gjithë, prezanton bashkëshortin e saj. Në...

Lajmet e fundit