Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

shihemi ne gjyq

Puthje dhe përqafime, Mandi i Nishtullës dhe Silva Gunbardhi pajtohen publikisht te Eni Çobani, për ndarjen e parave do vazhdojnë diskutimet (Çfarë ndodhi në...

Më në fund zbulohet emri i Mandit të Nishtullës. Gjithmone i kanë folur në emrin artistik, por ai e ka emrin Mandela. Ditën e sotme,...

“Të është rritur mendja”, bashkëshorti lë gruan të vetme dhe jeton me tre burra në Greqi

Një tjetër dramë familjare ka mbërritur në rubrikën “Shihemi në Gjyq” nga “E diela shqiptare” në Tv Klan. Rasti i bashkëshortëve, Pelivanit dhe Meritës,...

“A ke turp, më sjell këtu për një copë pasuri”, e ëma “shpërthen” ndaj të bijës, i merr pasurinë që i la i ati...

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E Diela Shqiptare” në Tv Klan zhvillohet mes vajzës dhe nënës, Suelës dhe Tatjanës. Shkak është...

“Hip këtu e shih Stambollin”, plas sherri mes motrave: Mos më fol si e ëma e Zeqos në majë të thanës

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E Diela Shqiptare” në Tv Klan zhvillohet mes dy motrave, Fëllënxës dhe Mirjetës. Arsyeja është...

Vëllai i ndërroi jetë para 3 vitesh, kunata akuzon nusen dhe i kërkon llogari: Kush të jep mbështetje që ne nuk na përfill?

Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare në Tv Klan janë përballë dy kunata, zonja Lalote dhe zonja Algina, të cilat nuk...

Burri e pranon para gruas “live” në emision: Të kam tradhtuar, mirë ta kam bërë

Mes debatit të nxehtë sot në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, Astrit Avdi tha se e kishte tradhtuar bashkëshorten e tij Zhulieta, dhe...

“Nuk del gjallë pa dhënë lekët”, plas SHERRI për 370 metra pronë: Si kokrra e mollës kam për të dalë…

Seanca e ndërmjetësimit e kësaj të diele në “Shihemi në Gjyq”, rubrika e njohur në “E Diela Shqiptare”, zhvillohet midis Ilirit dhe Lavdoshit. Shkak...

Burri nxjerr gruan dhe vajzën 6 vjeç nga shtëpia, Terezina: Më ka rrahur para syve të nënës

Të ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela shqiptare, ka qenë Terezina dhe Zefi, të cilët kanë 17 vite të...

“Nuk ka bir nëne”, Gëzimi humbet kontrollin: Do digjem me benzinë, jam 39 vjeç kur do gjej unë një vajzë për t’u martuar?

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër, Gëzimi dhe Kujtimi. Gëzimi ka treguar se para se babai të humbiste jetën...

Plas në emision mes shokëve: Rri mirë se do ta heq rripin…

Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, erdhi rasti i Adrianit dhe Josifit. Dy ish-miq emigrantë në Suedi...

Lajmet e fundit