Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

shihemi ne gjyq

I kishte marrë para borxh, dhëndri çon në gjyq vjehrrin: Mos më prek, turp të kesh…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq” mbërrin në pikën kur vjehrri, Leko, pranon borxhin që ka ndaj dhëndrit të tij, Artirit. Ky i...

“U bëfsh lëmsh, idiote!”, çifti i bashkëshortëve përplasen në Gjyq për shkak të kredisë

Marjeta dhe Bedriu janë bashkëshortë që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq” për shkak të një kredie. Bedriu e akuzon gruan për një gjest...

Kunetërit në konflikt, shkak një furgon: Më gënjeve, më kthe paratë

Dritani dhe Feredini janë dy kunetër që në studion e “Shihemi në Gjyq” nga “E diela shqiptare” në Tv Klan i ka sjellë çështja...

Burri e tradhtoi me kunatën dhe lindi fëmijë, Briseida: Djali u ngrit natën për ta vrarë

“Shihemi në Gjyq” tronditet nga historia rrënqethëse e Briseidës, një nënë 34-vjeçare me shumë vuajtje mbi supe. Në programin “E diela shqiptare” në Tv Klan,...

“Dua të bëj vithet dhe gjoksin falas”, Kiçja dhe Skerdi Faria përballen në “Shihemi në Gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq”, ditën e sotme u përballën doktori Skerdi Faria dhe Kristina Ndreçka, e njohur në Instagram si...

“U të ngrëntë mortja”, pajtohen në emision Tufania dhe Kaçandoni: Hajde o yll! Unë pa këtë vdes

Pavarësisht fjalëve të ashpra mes njëri-tjetrit, çifti i të moshuarve, Tufane e Kaçandoni arrijnë të gjejnë zgjidhjen e përbashkët. Gjatë seancës së ndërmjetësimit në...

Daniela “ballafaqohet” me dy ish-bashkëshortët dhe akuzon ish-vjehrrën: Zhvishej lakuriq në sytë e të birit, flinte në krevat me këtë

Në debatin e nxehur mes Fabianit dhe Danielës, dy ish-bashkëshortëve në sallën e “Shihemi në Gjyq”, përfshihet edhe nëna e tij. Zonja Shqiponja ndodhet...

Burrë e grua “shihen” në gjyq, shkak ish-bashkëshorti i parë: E merr në telefon, e kërcënon! Mua s’më vjen mirë

Altini ka sjellë në dyert e “Shihemi në Gjyq” bashkëshorten e tij, Danielën. Mes këtij çifti të ri që i janë drejtuar rubrikës së...

“Kemi 46 vjet bashkë”, plas “sherri” LIVE mes bashkëshortëve, gruaja: Le të kemi edhe 100, sill lekët

Konflikti mes çiftit Pasho-Ikbale në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së njohur të emisionit “E diela shqiptare” në Tv Klan, është një...

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i vë ultimatum vjehrrit

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

Lajmet e fundit