Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

shihemi ne gjyq

“Nuk ka bir nëne”, Gëzimi humbet kontrollin: Do digjem me benzinë, jam 39 vjeç kur do gjej unë një vajzë për t’u martuar?

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër, Gëzimi dhe Kujtimi. Gëzimi ka treguar se para se babai të humbiste jetën...

Plas në emision mes shokëve: Rri mirë se do ta heq rripin…

Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, erdhi rasti i Adrianit dhe Josifit. Dy ish-miq emigrantë në Suedi...

Burri i tregon sekretin gruas pas 25 vitesh: Ma prenë damarin mashkullor dhe nuk mund të kem fëmijë

Në rubrikën “Shihemi në Gjyq”, tek E Diela Shqiptare ka qenë një çift bashkëshortësh, Besnikja dhe Xhevdeti të cilët prej 2 vitesh janë ftohur...

Burri akuzon gruan në emision: Flet me dashnorë e më fëlliqe, burrëria ime humbi sot këtu

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Besnikja me bashkëshortin e saj Xhevdetin të cilët kanë një krisje...

“Gomar je ti”, plas sherri mes fqinjëve në emision: Nuk kam me çfarë t’i sjell ullinjtë në shtëpi

“Shihemi në Gjyq” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan vazhdon me konfliktin disa vjeçar të dy fqinjëve, Fatbardhit dhe Krenarit. Pas apelimit të...

DEGRADON SITUATA NË EMISION/ Vëllezërit nga Lushnja heqin RRIPAT E PANTALLONAVE për të rrahur njëri-tjetrin, shkak borxhi prej 15 milionë lekësh (VIDEO)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte...

“Të më rrojë PS mua, ky është merhum”, pensionistja ndan burrin: Dua dëfrim se ky vetëm punon. Dua të bëj çik jetë… (VIDEO)

Në emisionin “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Zenuni dhe Vjollca, një çift bashkëshortësh të cilët nuk jetojnë më bashkë dhe...

Gruaja i kërkon të mos e lerë, bashkëshorti: Ik mos më kap mua, o Ardit të lutem ma merr

Flutura është martuar me Arbenin tre vite më parë, ndërsa bashkë me ta jeton edhe mamaja e Fluturës. Pikërisht jetesa me mamanë e saj...

Ardit Gjebrea goditet në mes të emisionit: Nuk kam taksirat të ha shpullat e tua

Tensionit në rubrikën ‘Shihemi në Gjyq’ dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea. Fatmiri tregoi se...

Ju mbytet vajza në det dhe rrisin nipin me sakrifica, ja çfarë i ndodh gjyshërve pas 16 vitesh

Në seancën e sotme të ndërmjetësimit në “Shihemi në Gjyq” në E Diela Shqiptare, janë dy bashkëshortët, Dallëndyshja dhe Kujtimi. Prej vitesh kur martuan...

Lajmet e fundit