Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shigjetari 2017

HOROSKOPI 2017: Çfarë thonë yjet për financat, shëndetin dhe dashurinë tuaj gjatë 2017-ës – Newsbomb.al

Romanca dhe Jeta Shoqërore e Peshqve Jeta juaj shoqërore ka të ngjarë të zgjerohet si kurrë më parë, pasi mundësi të ndryshme shoqërore...

Lajmet e fundit