Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shigjetari 2016

HOROSKOPI 2016 – Çfarë thonë yjet për dashurinë, punën dhe shëndetin gjatë 2016-ës

PESHQIT Jupiteri dhe Neptuni janë planetet që influencojnë shenjën e Peshqve. Të lindurit në këtë shenjë tregojnë pavendosmëri të madhe gjatë rinisë së...

Lajmet e fundit