Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shifratshifrat e covid

Asnjë viktimë nga Covid në Shqipëri! Ministria nxjerr shifrat: Janë bërë 1605 testime dhe kanë dalë pozitivë 87 qytetarë

Këtë të martë në Shqipëri nuk është regjistruar asnjë viktimë nga Covid-19, shkruan newsbomb.al. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat e fundit dhe thotë...

Lajmet e fundit