Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

SHIFRAT

Dash Sula publikon shifrat: Makinat që nga 2011 janë dyfishuar, importi i naftës është ulur! Futet kontrabandë apo na shesin nga ajo e Ballshit?

Deputeti demokrat Dashnor Sula, publikon disa të dhëna për numrin e makinave që janë në qarkullim në Shqipëri dhe importin e karburanteve ndër vite....

RRITEN ndjeshëm shifrat, 277 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit dhe 8 pacientë të shtruar në spital

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24  orët e fundit në vendin tonë janë kryer 957 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Asnjë humbje jete dhe vetëm 6 raste të reja! Ministria e Shëndetësisë jep shifrat e Covid

Gjashtë qytetarët kanë rezultuar pozitivë me covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, raporton Ministria e Shëndetësisë. Në total janë kryer 508 testime, dhe të...

SHIFRAT E FUNDIT/ Asnjë viktimë nga COVID-19, ja sa infektime janë regjistruar në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 69 infektime të reja me koronavirus. Fatmirësisht, COVID -19 nuk i ka marrë jetën...

Ish-sekretari i LSI në Ministri nxjerr shifrat, pyet Ballën: Si ishte bujqësia nga 2013-2017 kur e drejtonim ne, dhe më pas

Vojo Bregu, ish-sekretar i Përgjithshëm në Ministrinë e Bujqësisë, reagon pas diskutimeve në Parlament për mbështejen ndaj fermerëve dhe sipërfaqen e tokës së ujitur....

Tirana me valën më të rëndë të pandemisë në 2021, fatalitetet u rritën me 44%, u shënuan 5,546 humbje jete

Tirana është qyteti që ka vuajtur më shumë nga pandemia përgjatë 9 muajve të këtij viti, sidomos në tremujorin e parë, e reflektuar në...

Mbi 800 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit, SHIFRAT: Virusi i merr jetën 20 vjeçarit nga Korça, dy viktima në Shkodër...

844 të infektuar dhe 3 viktima. Këto janë shifrat e fundit të Covid-19 në vendin tonë. Ministra e Shëndetësisë bën me dije se fatkeqësisht...

Sërish mbi 1 mijë të infektuar nga Covid-19, 13 qytetarë humbin jetën në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë me dije shifrat mbi situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 10.848 testime kanë rezultuar pozitivë 1901...

Shifrat e fundit të Covid: 4,000 qytetarë të testuar dhe afro 400 raste të reja, nuk ka asnjë të vdekur në 24 orët e...

4029 të testuar për Covid-19 dhe 397 presona pozitivë. Këto janë shifrat e fundit për situatën e covid në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë...

Covid-19 bën “namin” në Kosovë, humbin jetën 17 PACIENTË për 24 orë, të infektuarit janë mbi 1 mijë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 7946 testime kanë rezultuar pozitivë me Covid-19,...

Lajmet e fundit