Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

shifrat e covid

Shifrat: Tre humbje jete dhe 37 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

Tre pacientë të infektuar me koronavirus kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar shifrat për ditën...

Publikohen shifrat: Katër pacientë në intubim dhe 8 në terapi intensive, por numri i infektimeve me Covid mbetet i ulët

Tre pacientë të prekur nga koronavirusi kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Sipas të dhënave të publikuara nga Ministria e...

Publikohen shifrat: Në 24 orët e fundit, 9 viktima nga Covid, 4 pacientë në intubim

Mbeten të ulëta rastet e infektimeve të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Sipas të dhënave të publikuara nga Ministria...

Lajmet e fundit