Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

shifrat e covid

Shifra REKORD të infektimeve me Covid në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 11.883 testime, kanë rezultuar pozitiv me...

Shifra alarmante të Covid në Kosovë, mbi 2 mijë raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situyatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 9.194 testime kanë rezultuar pozitiv me...

Mbi 700 të infektuar me Covid në Kosovë, 1 qytetar humb jetën në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 4.785 testime kanë rezultuar pozitiv me Covid...

Shifra alarmante të të infektuarve, Covid-19 u merr jetën 3 qytetarëve, 17 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 7023 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 2163 qytetarë, ndërsa kanë humbur jetën...

Mbi 580 infektime nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 6.589 testime kanë rezultuar pozitiv me Covid 585...

Rriten infektimet në 24 orët e fundit në Kosovë, 2 qytetarë humbin jetën nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Janë kryer 5881 testime, ku kanë rezultuar...

Rriten infektimet në 24 orët e fundit në Kosovë, Covid-i i merr jetën një qytetari

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 6360 testime kanë rezultuar pozitv me...

Mbi 790 infektime në 24 orët e fundit, Covidi i merr jetën gruas nga Tirana, 15 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 4996 testime, ku rezultojnë pozitiv me Covid 793 qytetarë dhe një qytetare nga Tirana...

Shifra të LARTA infektimesh në 24 orët e fundit, Covidi u merr jetën 4 qytetarëve, 10 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 8,327 testime, ku kanë rezultuar pozitivme Covid 1,801 qytetarë dhe janë shënuar 4 humbje...

Pas shumë muajsh asnjë humbje jete, por regjistrohen shifra alarmante të të infektuarve me Covid-19

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 8,105 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 1781 qytetarë dhe fatmirësisht nuk është...

Lajmet e fundit