Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

shifrat e covid

Rriten shifrat e infektimeve në Kosovë, 4 qytetarë humbin jetën nga Covid

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat për situatë pandemike për 24 orët e fundit. Nga 8.205 testime kanë rezultuar pozitiv me Covid 1.721...

Mbeten të larta shifrat e Covid në Kosovë, 1 qytetar humb jetën në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësië së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 9.253 testime kanë rezultuar pozitiv me...

Mbi 2 mijë të infektuar në Kosovë, 6 qytetarë humbin jetën nga Covid

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 10.087 testime kanë rezultuar pozitiv me Covid, 2033...

Ulen testimet e Covid/ 4 qytetarë humbin jetën në 24 orët e fundit, 21 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3030 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 522 qytetarë, ndërsa 4 pacientë kanë...

Mbi 3600 të infektuar në Kosovë, 4 qytetarë humbin jetën nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 13.928 testime kanë rezultuar pozitiv me...

Mbi 1500 infektime në vendin tonë, Covid u merr jetën 6 qytetarëve,  9 pacientë në gjendje të rëndë (SHIFRAT E PLOTA)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 5779 testime ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 1562 qytetarë të infektuar, ndërsa kanë...

Shifra rekord në Kosovë, mbi 4 mijë të infektuar me Covid në 24 orët e fundit

Regjistrohen shifra të lartë të infektimeve me Covid në 24 orët e fundit në Kosovë. Rezultuan pozitiv 4397 qytetarë dhe fatmirësisht nuk ka patur...

“Kapërcejnë” shifrat e Covid në Kosovë, 2 qytetarë humbin jetën në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit nëë Kosovë. Nga 11.144 testime kanë rezultuar pozitiv me...

Ulen shifrat e infektimeve në 24 orët e fundit, Covid u merr jetën 7 qytetarëve, 13 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 366 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 789  qytetarë dhe janë regjistruar 7...

Mbi 2 mijë të infektuar në 24 orët e fundit në Kosovë, 2 qytetarë humbin jetën nga Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 8.416 testime kanë rezultuar pozitv me...

Lajmet e fundit