Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022

TAG

shifrat e covid

Në spitalin Covid po marrin trajtim 6 pacientë, ja sa infektime u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësië bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 846 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Asnjë humbje jete dhe vetëm 6 raste të reja! Ministria e Shëndetësisë jep shifrat e Covid

Gjashtë qytetarët kanë rezultuar pozitivë me covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, raporton Ministria e Shëndetësisë. Në total janë kryer 508 testime, dhe të...

Asnjë humbje jete dhe 54 qytetarë të infektuar me Covid në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1442 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Në spitalin Covid po marrin trajtim 6 pacientë, ja sa infektime u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 1161testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 71 qytetarë. Aktualisht...

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit, në spitalin Covid 3 po marrin trajtim 8 qytetarë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë  janë kryer 772 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Rriten shifrat e infektimeve në vendin tonë, 12 qytetarë po marrin trajtim në spitalin Covid 3

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ën 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1,147 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

COVID drejt fundit? Asnjë humbje jete në këto 24 orë, 19 qytetarë po marrin trajtim në spital

Ministria e Shëndetësë bën me dije se në 24 orët e fundit nën vendin tonë janë kryer 550 testime, ku kanë rezultuar pozitv me...

Në spitalet Covid janë të shtruar 29 pacientë, ja sa infektime u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë (SHIFRAT E PLOTA) 

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1,866 testime, ku kanë rezultuar pozitivë me Covid 76 qytetarë. Aktualisht në spitalet COVID...

MSH: Në spitalet e Covid po marrin trajtim 45 qytetarë, ja sa raste të reja u regjistruan sot në vendin tonë  

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit në vendon tonë janë kryer 1187 testime, ku kanë rezultuar pozitiv...

A po mbaron pandemia e Covid? Mjeku Alimehmeti: Shifrat janë shumë të ulta, por duhet kujdes me grumbullimet

Mjeku Ilir Alimehmeti, thotë se shifrat e pandemisë së covid në vendin tonë janë në rënie. Sipas tij, edhe shtrimet në spital janë shumë...

Lajmet e fundit