Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

shifrat e covid

Rriten infektimet me Covid në vendin tonë, shërohen 18 qytetarë në  24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 482 qytetarë, nga te cilet 129 qytetarë...

115 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit dhe 6 pacientë po marrin trajtim në spital

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë  janë kryer 556 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Rriten infektimet nga Covid, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë  

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 511 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Rriten infektimet me Covid, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit  janë kryer 453 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid,...

Vetëm 3 pacientë të shtruar në spitalin Covid, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 710 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Asnjë humbje jete dhe 33 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit (SHIFRAT E PLOTA)

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24-orëve të fundit janë kryer 759 testime, ku kanë rezultuar 33 qytetarë të infektuar. Bëhet me dije se në...

Vetëm 3 pacientë të shtruar në  spitalin Covid, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 616 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Në spitalin Covid po marrin trajtim 4 pacientë, ja sa infektime te reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 904 testime, nga të cilat kanë rezultuar...

Në spitalin Covid po marrin trajtim 6 pacientë, ja sa infektime u regjistruan në 24 orët e fundit në vendin tonë

Ministria e Shëndetësië bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 846 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Asnjë humbje jete dhe vetëm 6 raste të reja! Ministria e Shëndetësisë jep shifrat e Covid

Gjashtë qytetarët kanë rezultuar pozitivë me covid-19 gjatë 24 orëve të fundit, raporton Ministria e Shëndetësisë. Në total janë kryer 508 testime, dhe të...

Lajmet e fundit