Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022

TAG

shifrat e covid ne shqiperi

Ulen testimet, Covid u merr jetën 2 pacientëve në 24 orët e fundit, shërohen mbi 900 qytetarë

Në vendin tonë janë kryer 2,419 testime në 24 orët e fundit, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 300 qytetarë dhe 2 pacientë kanë...

Ulen testimet, Covid u merr jetën 3 qytetarëve, 18 pacientë në gjendje të rëndë (SHIFRAT E PLOTA)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 2738 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 457 qytetarë dhe 3...

Mbi 500 të infektuar në 24 orët e fundit, Covid u merr jetën 5 qytetarëve, 17 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 2948 testime, ku kanë rezultuar pozitv me Covid 531 qytetarë, ndërsa kanë humbur jetën...

Mbetet i lartë numri i viktimave nga Covid, 12 qytetarë në gjendje të rëndë (E PLOTË)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3025 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 300 qytetarë dhe 6 pacientë kanë...

Numër i LARTË vdekjesh në 24 orët e fundit në vendin tonë, mbi 1 mijë të infektuar me Covid (E PLOTË)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 7,554 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 1,164 qytetarë, ndërsa kanë humbur jetën...

Shifra të frikshme të infektimeve me Covid, humbin jetën 5 qytetarë në 24 orët e fundit në vendin tonë

Në vendin tonë janë kryer testime 6,598, ku kanë rezultuar pozitiv 2230 qytetarë dhe janë regjistruar 5 humbje jete. Aktualisht në spitalet COVID po...

Shifra REKORD të infektimeve në 24 orët e fundit, Covid-19 u merr jetën 7 qytetarëve, mes tyre edhe një 43-vjeçare

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 7626 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 2179 qytetarë, ndërsa kanë humbur jetën...

Lajmet e fundit