Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shifrat e covid ne kosove

Katër qytetarë humbin jetën nga Covid, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitiv me Covid 236 qytetarë, si dhe janë regjistruar...

Humbin jetën 4 qytetarë nga Covid, mbi 2 mijë të shëruar në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 4.043 testime, 643 qytetarë kanë rezultuar...

Humbin jetën 4 qytetarë nga Covid në Kosovë, shërohen mbi 2 mijë pacientë

Ministria e Shëndetësië së Kosovës Ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 4.132 testime kanë rezultuar pozitiv me...

Lajmet e fundit