Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

shifra

Dy qytetarë humbin jetën nga Covid dhe 973 infektime në 24 orët e fundit në vendin tonë (E PLOTË)

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit  janë kryer 2100 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 973 qytetarë. Aktualisht...

Dy qytetarë humbin jetën nga Covid në 24 orët e fundit, shifrat e infektime mbeten të larta (E PLOTË)

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në  24 orët e fudnit në vendin tonë  janë kryer 2103 testime, ku kanë  rezultuar pozitivb me...

Mbeten të LARTA shifrat e infektimeve me Covid, 21 pacientë po marrin trajtim në spital

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 1534 testime, ku kanë rezultuar pozitv me Covid 581 qytetarë. Aktualisht...

Rriten FRIKSHËM infektimet nga Covid në vendin tonë, humb jetën një pacient

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1537 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Rikthehen vdekjet nga Covid në vendin tonë, ja sa raste të reja u regjistruan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 545 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me...

Shifrat e plota/ 67 qytetarë të infektuar me Covid në 24 orët e fundit, 44 pacientë po marrin trajtim në spital

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 1239 testime, ku kanë rezultuar pozitiv...

222 qytetarë të infektuar me Covid-19, 2 pacientë humbin jetën , mes tyre një 40 vjeçare nga Ballshi

Në 24 orët e fundit në  Shqipëri janë kryer 1928 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 222 qytetarë dhe janë shënuar humbje 2...

Mbi 300 të infektuar me Covid-19, 4 qytetarë humbin jetën dhe 10 pacientë në gjendje të rënduar në 24 orët e fundit në...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 2317 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 346 qytetarë dhe 4 pacientë nuk...

Mbi 400 të infektuar me Covid, 3 qytetarë humbin betejën me virusin, 14 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 2503 testime, ku kanë rezultuar pozitv me Covid-19, 466 qytetarë dhe janë shënuar 3...

Shifra të ulëta të infektimeve, 4 qytetarë humbin jetën nga Covid-19, në gjendje të rënduar 15 pacientë

Në këto 24 orë në vendin tonë janë kryer 1400 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 195 qytetarë dhe janë shënuar 4 humbje...

Lajmet e fundit