Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shifra

SHIFRAT E FUNDIT/ Vijon të mbetet i ulët numri i infektimeve në 24 orë, një 77 vjeçar nga Tirana humb betejën me COVID-in

Vijojnë të mbeten të ulëta shifrat e infektimeve në vendin tonë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 21 raste të reja me...

LAJM I MIRË/ Dita e dytë pa humbje jete nga koronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

Një lajm i mirë vjen ditën e sotme nga Ministria e Shëndetësisë, pasi bëhet me dije se në 24 orët e fundit nuk ka...

Ministria publikon shifrat: Vijon të mbetet i ulët numri i të infektuarve në 24 orët e fundit, COVID-19 i merr jetën 71 vjeçarit nga...

Vijojnë të mbeten të ulëta shifrat e infektimeve në 24 orët e fundit në vendin tonë, pasi 49 persona kanë rezultuar pozitivë në testin...

Ministria publikon shifrat: Situatë e qëndrueshme e pandemisë në vendin tonë, mbi 1000 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar shifrat e pandemisë në vendin tonë, ku shihet se situata vijon të mbetet e qëndrueshme, pasi në 24 orët...

SHIFRAT/ Rritet me 1.5% numri i votuesve në të gjithë vendin, Tirana dhe Dibra kryesojnë renditjen, vlonjatët të fundit për pjesëmarrjen në zgjedhje

SHIFRAT/ Rritet me 1.5% numri i votuesve në të gjithë vendin, Tirana dhe Dibra kryesojnë renditjen, vlonjatët të fundit për pjesëmarrjen në zgjedhjeKa shkuar...

SHIFRAT E FUNDIT/ Mbetet i ulët numri i infektimeve të reja në 24 orë, 3 persona nuk ia dalin të fitojnë betejën me COVID-19

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 149 raste të reja me COVID-19, me shifrat që mbeten në nivele të ulta, ashtu si gjatë...

“Në vende të tjera ka pasur rritje shifrash nga fushata”, Manastirliu: Ata që kanë treguar papërgjegjshmëri…(E PLOTË)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ditën e sotme në një intervistë në emisionin “Koha për tu zgjuar” nuk ka përjashtuar mundësinë që pas mbylljes...

Ministria publikon shifrat: Ulje e lehtë e infektimeve në 24 orët e fundit, 6 persona nuk ia dalin të fitojnë betejën me COVID

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 336 raste të reja me koronavirus, 13 më pak se dita e djeshme.Fatkeqësisht 6...

SHIFRAT: Më shumë të shëruar se infektime të reja, 6 qytetarë nuk ia dalin të fitojnë betejën me COVID-in

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 349 raste të reja me koronavirus, por numri i të shëruuarve është më i...

SHIFRAT / Rritje e lehtë e infektimeve , ulet numri i viktimave nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë është shënuar një rritje e lehtë e infektimeve me koronavirus, pasi 493 persona kanë rezultuar pozitivë...

Lajmet e fundit