Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022

TAG

shifra te larta

Shifra rekord infektimesh në Greqi, në 24 orët e fundit regjistrohen më shumë se 3500 raste të reja me COVID

Greqia ka regjistruar shifra rekord të infektuarish në 24 orët e fundit, pasi 3565 persona kanë rezultuar pozitiv në testin e COVID. Ndërkohë 9 persona...

SHBA vijon me shifrat e LARTA, 737 viktima në 24 orë dhe mbi 300 mijë të infektuar në total

SHBA kryeson listën e vendeve më të prekura nga koronavirusi në të gjithë botën. Shifrat janë vërtet alarmante. Një nga superfuqitë...

Lajmet e fundit