Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022

TAG

Shifra të frikshme

Shifra të frikshme, 23 raste të dhunës në familje në ditë

Dhuna në familje është kthyer në nja nga problemet kryesore në vend. Rastet sa vijnë dhe shtohen dhe mesa duket po arrijnë shifra të...

Lajmet e fundit