Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

Shifra të frikshme, mbi 80 persona janë zhdukur 3 vitet e fundit nga droga e Vlorës

Shifra të frikshme, mbi 80 persona janë zhdukur 3 vitet e fundit nga droga e Vlorës

Rrëmbime në qendër të qytetit të Vlorës, piratë në mes të detit dhe vrasje të tmerrshme, janë fokusi kryesor i emisionit Top Story. ...

Lajmet e fundit