Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022

TAG

shifra Covid

Shtatë viktima dhe 12 persona në gjendje të rëndë, shifrat e Covid-19 në 24 orët e fundit

Shtatë pacientë të prekur me koronavirus kanë ndërruar jetë gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Sipas të dhënave të bëra me dije nga...

Lajmet e fundit