Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

shifra alarmante te divorceve

Telenovelat dhe facebook po shkatërrojnë martesat në Shqipëri, shifrat alarmante të divorceve

Psikologia Arlinda Shella dhe avokatja Arjola Sheri Abdyli të ftuara në “Pasdite në Top Channel” kanë folur për divorcet në Shqipëri duke cilësuar si...

Lajmet e fundit