Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022

TAG

shiart ne gusht

Një lajm i mirë për të gjithë, shirat do të fillojnë që në gusht

Situata e temperatuarve të larta dhe një kohë e gjatë pa rreshje tashmë ka  kaluar nga një situatë e bezdisshmë në një shqetësim të...

Lajmet e fundit