Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

shi

“Kapriçot” e qershorit, temperatura të larta, shi dhe rrebeshe, mësoni si do të jetë moti gjatë javës

Gjatë kësaj jave vendi parashikohet të jetë në një zonë të ndërmjetme masash ajorore. Në pjesën perëndimore të Mesdheut do të ndikoje anticikloni dhe...

Rrebeshe shiu dhe breshër, mësoni si do të jetë moti këtë të diel

Ditën e sotme pritet përmirësimi gradual i kushteve atmosferike për vendin tonë. Moti parashikohet me kthjellime si dhe alternime vranësirash kalimtare nga orët e...

Reshje shiu, por temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti nesër

Për ditën e Mërkurë mbi vendin tonë do të vijojnë të jenë në qarkullim masat ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa. Moti parashikohet me...

Kthjellime dhe vranësira, e diela nuk është në favor të pushuesve (Parashikimi i motit)

Për  ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Në mesditë vranësirat...

Diell, por vranësira në pasdite, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë në të gjithë territori Shqipëtar, ku gjatë paradites kemi dominim të kthjellimeve. Por në orët e mesditës...

Rreshjet e shiu përfshijnë vendin, nëse keni plane për nesër bëni mirë ti hidhni një sy parashikimit të motit

Situata e paqendrueshme që ka përfshirë vendin do të jetë e shkurtër. Gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes veçanërisht në alpe...

Vranësira të shumta, mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme (Temperaturat)

Gjatë ditës së sotme territori në të gjithë vendin deri në orët e mesditës do të jetë në ndikimin e vranësirave të shumta të...

Kapriçot e motit, pranvera është ende larg ndaj mbajini çadrat me vete, ja si do të jetë moti gjatë ditëve në vazhdim

Teksa të gjithë kërkojmë diell dhe pranverë duhet të vazhdojmë të presim akoma pasi moti “kapriçoz” dhe për këtë javë ka rezervuar reshje shiu...

Reshje shiu të dendura, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

Ditën e sotme vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira të dendura dhe reshje shiu...

VIDEO/ Në mes të shiut me fishekzjarre dhe daulle, Basha pritet në Tropojë nga qindra simpatizantë të Partisë Demokratike, qytetarët e ndjekin deri në...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka mbyllur turin nga jugu në veri në Tropojë, ku është pritur nga qindra simpatizantë të Partisë...

Lajmet e fundit