Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022

TAG

shi zjarri

Shi zjarri/ Rrufeja godet telat e metrosë, rruga mbushet me shkëndija dhe njerëz që vrapojnë të tmerruar

Pamjet që do të shihni më poshhtë tregojnë momentin e frikshëm të një shiu shkëndijash elektrike që bien mbi kalimtarët e rastit të cilët...

Lajmet e fundit